• 444
  • 222
  • 333

добредојде во нашата компанија

Dongguan Baolai метал може копродукции, Ltd основана во 2012 година, тоа е една од добро познати производители на лимот пакување контејнери во Кина. Главните производи се: масло за јадење и хемиски масло може, круг, квадрат и други видови конзерви, заврши сорти и спецификации. Нашата фабрика има силна R & D и технолошки сила, напредна опрема, има една група на високи професионални и технички персонал. Има 12 напредни производствени линии опрема увезена од Германија, Јапонија, Тајван и други земји, со 150,000㎡ работилница и дневен капацитет на производство на повеќе од 100.000 парчиња.