• 444
  • 222
  • 333

mirëpritur për kompaninë tonë

Dongguan Baolai Metal Can Co, Ltd themeluar në vitin 2012, kjo është një nga të njohur prodhuesit e kontejnerëve paketimit tinplate në Kinë. Produktet kryesore janë: ngrënshëm dhe kimike mund të naftës, të rrumbullakëta, katrore dhe lloje të tjera kanaçe, varieteteve të plotë dhe specifikimet. Fabrika jonë ka të fortë R & D dhe forcën teknologjike, pajisje të përparuara, kemi një grup të personelit të lartë profesional dhe teknik. Ka 12 linja të përparuara të prodhimit pajisjet e importuara nga Gjermania, Japonia, Tajvani dhe vende të tjera, me 150,000㎡ punëtori dhe një kapacitet prodhimi ditor prej më shumë se 100.000 copë.