Rreth nesh

a48503d0

Kompania jone

Dongguan Baolai Metal Can Co, Ltd, themeluar në vitin 2012, është një nga më të mirë-njohur prodhuesit e kontejnerëve paketimit tinplate në Kinë. Produktet kryesore janë: ngrënshëm dhe vaj kimike mund, të rrumbullakëta, katrore dhe të tjera lloje kanaçe, varieteteve të plotë dhe fabrika specifications.Our ka të fortë R & D dhe forcën teknologjike, pajisje të përparuara, kemi një grup të personnel.Has të lartë profesionale dhe teknike 12 të avancuara linjat e prodhimit pajisjet e importuara nga Gjermania, Japonia, Tajvani dhe vende të tjera, me 150.000 punëtori dhe  një kapacitet prodhimi ditor prej më shumë se 100.000 copë.

Advantage ynë

Si një ndërmarrje të teknologjisë së lartë, ne kemi vendosur kërkimore precision vdesin dhe zhvillimin, prodhimin dhe saktësi vulosje vazhdueshëm, precision kuvendi në one.Products kanë marrë SGS, Intertek, ISO 9001/14001, LFGB, etj certification.Through më shumë se vjet dhjetë të palodhur përpjekje, ne kemi fituar një numër të nderon dhe çmime, dhe rradhazi fituar tituj e "ndërmarrjeve të avancuara në Provinca Guangdong", etj.

Me përparësitë e cilësisë më të vështirë dhe i errët, dhe nënshkrimin e mirë dhe foodgrade dhe anti-korrozioni dhe anti-ndryshk. Tinplate mund të ofron një sistem hermetik që plotësisht izolon faktorët mjedisore përveç heat.Based në menaxhimin ndërkombëtar mjedisor standarde ISO-14000, kanaçe tinplate me ndotje të ulët, karakteristikat të riciklueshme dhe të burimeve për të shpëtuar do të ketë një hapësirë ​​më të gjerë të zhvillimit për aplikimet e paketimit të ardhmen.